Slapukų naudojimas

Slapukų naudojimas

Slapukų naudojimas
Šioje svetainėje naudojami slapukai užtikrinantys jos veikimą, funkcionalumą ir t.t. Prašome pilnai susipažinti su papildoma informacija apie slapukus naudojamus šioje svetainėje.

Kas yra slapukai?
Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi naršymo įrenginyje (kompiuteryje, telefone, planšetiniame kompiuteryje ir panašiai), kai apsilankote interneto naršyklėje (pvz., "Google Chrome", "Internet Explorer", "Firefox", "Safari" ir t.t.), kad būtų identifikuota interneto naršyklė arba išsaugota informacija ar naršyklės nustatymai. Tokiu būdu, naudodama slapukus, naršyklė gali išsaugoti individualius vartotojų nustatymus, juos atpažinti ir reaguoti atitinkamu būdu. Galima išjungti arba apriboti slapukų naudojimą, tačiau be slapukų nebus įmanoma naudotis visomis svetainės funkcijomis.

Slapukų tipai ir kokiu tikslu jie naudojami?
Naudojami kelių tipų slapukai (nuolatiniai ir sesijiniai). Priklausomai nuo atliekamų funkcijų ir paskirties, naudojami techniniai arba būtinieji slapukai.

Techniniai ir būtinieji slapukai
Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte laisvai apsilankyti ir naršyti svetainėje bei naudotis joje siūlomomis funkcijomis, įskaitant kontaktinės formos naudojimą, kad mes galėtume atlikti jūsų užklausas, taip pat, kad svetainė prisimintų dėl kurių slapukų naudojimo jūs sutikote. Šie slapukai identifikuoja jūsų įrenginį, bet neatskleidžia jūsų tapatybės, taip pat nerenka ir neapibendrina informacijos. Be šių slapukų, svetainė negalės veikti pilnai, pavyzdžiui, ji negalės pateikti jums reikiamos informacijos. Šie slapukai saugomi jūsų įrenginyje, kol jie įvykdys savo funkciją, bet ne ilgiau kaip dvidešimt keturias valandas. Pagal Informacinės visuomenės paslaugų įstatymą būtinieji slapukai talpinami automatiškai. Reikėtų atsižvelgti į tai, kad jei jūs nuspręsite išjungti slapukus naudodamiesi teikiamomis interneto naršyklių paslaugomis, svetainė nebus visiškai funkcionali.

Sutikimas naudoti slapukus ir jų išjungimas
Apsilankius mūsų svetainėje buvo parodytas pranešimas apie slapukų naudojimą. Paspaudus „Gerai“ jūs patvirtinote, kad susipažinote su slapukų naudojimo sąlygomis įskaitant informaciją apie slapukus ir jų naudojimo paskirtį. 
Slapukų apribojimas ir išjungimas galimas bet kurios interneto naršyklės saugos nustatymuose. Tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad jei nuspręsite išjungti būtinuosius slapukus, svetainė negalės tinkamai veikti.